Baby Face Beauty Hangi Ciltlere Uygulanabilir?

Baby face beauty, cildi canlandırma ve yenileme konusunda üstün etkilere sahip bir uygulamadır. Herkes sağlıklı, parlak ve zinde bir cilde sahip olmak ister. Özellikle otuzlu yaşlardan sonra cildin görünümünü canlandırmak ve pürüzsüzleştirmek için cilt bakımı uygulamalarına başvurulmaktadır. Günlük yaşantı içinde stres ve koşuşturmacadan ötürü cilt sağlığını ve temizliğini korumak oldukça güç olmaktadır.

Böyle bir durumda cilt bakımı gibi tedaviler ile cildi istenilen porselen görünümüne kavuşturmak mümkündür. Maksimum oranda besleyici ve onarıcı etkideki Baby Face Beauty ise son dönemin gözde cilt bakım tedavisi yöntemidir.

Uygulamayı yaptırmak isteyenlerin ise akıllarında baby face beauty hangi ciltlere uygulanabilir ve hangi cilt sorunlarına yönelik kullanılabilir gibi bazı soru işaretleri bulunmaktadır. Bu yazımızda baby face beauty ile alakalı detayları açıklığa kavuşturacağız.

baby-face-beauty-nedir

baby-face-beauty-ne-ise-yarar

Lazer Destekli Uygulama: Baby Face Beauty

Baby Face Beauty, cilt yenileme ve leke tedavisinde üstün etkili, lazer destekli bir uygulamadır.

Cilt üzerinde tam anlamıyla bir ''high lighter'' etkisi yaratmaktadır. Lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve kişinin cildine ve cildindeki probleme göre seçilen maddeler içeren nano partiküllü ampuller cilde uygulanmaktadır.

Baby face beauty işleminin içeriğinde A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid, Resveratrol ve kök hücre bulunur. Böylece lazerin high lighter yani aydınlatıcı ve parlatıcı etkisinden faydalanılmaktadır.

Baby Face Beauty Uygulamasında Anestezi Gerekir mi?

Baby Face Beauty tedavisi kısa sürmesi ile de oldukça avantajlı bir yöntemdir. Tedavi toplamda 7-10 dakika civarında sürmekte ve tamamen ağrısız olmaktadır. Ağrısız bir işlem olduğu için anestezi uygulanmasına da gerek kalmamaktadır. Baby Face Beauty uygulamasından sonra yalnızca kısa süreli kızarıklıklar söz konusu olduğu için kişi günlük yaşamına hemen dönebilmektedir.

Baby Face Beauty Nerelerde Kullanılır?

Baby face beauty aşağıdaki sorunların giderilmesinde oldukça etkili bir uygulamadır:

  • Leke tedavisi
  • Kırışıklıkları azaltma
  • Anti-aging
  • Pigment azaltılması
  • Dekolte iyileştirme
  • Boyun gençleştirme
  • Cilde parlaklık kazandırma
  • Skar azaltma
  • Melazma
  • Ciltte beyazlatma

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Doktorun tavsiyesine göre seçilen lazer modu ile cilt üzerinde mikro-kanallar açılır. Cildin sorununa göre seçilmekte olan uygun ürün hazırlanır ve 4-5 dakikalık lazer uygulamalarının ardından cilde yedirilir. Ürün cilt tarafından güzelce emildikten sonra cilde krem ve maske uygulanarak seans tamamlanır.

Baby Face Beauty Kaç Seans Sürer?

Baby Face Beauty ile tek seansta da mükemmel sonuç almak mümkündür ancak cildin gereksinimlerine göre seans sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle önerilen süre 4 seans olmaktadır. Bu seanslar 7-10 gün aralıklarla uygulanır. İyileşme süreci olmamakta ve işlemin etkileri hemen birkaç gün içinde hissedilmektedir. Üstelik bu his onarım ve yenilenme süreci devam edeceği için artarak devam edecektir.

Kimler Baby Face Beauty Yaptırabilir?

Cilt bakımı ile istenilen sonucu elde edemeyen kişiler daha güçlü bir tedaviye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu tip ciltlerde lazer tedavilerinin iyileştirici etkisi çok daha fazla hissedilir olmaktadır.

Baby Face Beauty ise iyileşme sürecine gerek duyulmaması açısından diğer lazer uygulamalarına göre oldukça avantajlı olmaktadır. Geniş gözenekler, morluk ve kızarıklık gibi sorunlar yaşamak istemeyen kişiler için Baby Face Beauty lazer uygulaması önerilmektedir.

Baby Face Beauty lazer tedavisinin en çok tercih edilme sebeplerinden biri de etkisinin uzun vadeli olmasıdır. Cildini dış etmenlere, yıpranmalara karşı uzun süreli korumak isteyenler için ideal bir işlemdir.

baby-face-uygulamasi-kac-seans

baby-face-kalici-mi

İzmir Baby Face Beauty Uygulaması

Etkisinin uzun vadeli olması, cildi yenileyip aydınlatması ve işlem esnasında ağrı/acı hissedilmemesi ile Baby Face Beauty oldukça avantajlı bir uygulamadır. Her işlemin olduğu gibi Baby Face Beauty uygulamasının da alanında uzman sağlık profesyonelleri tarafından uygulanması gerekmektedir.

İzmir Baby Face Beauty hakkında detaylı bilgi almak için +90 232 464 23 30 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

lazer-teknolojimiz

Lazer Teknolojimiz

Özel Esmira Polikliniğinde hastalarımıza teknolojik olarak gelişmiş lazer desteği ve …

Devamını Oku
botulinum-toksini-ile-terleme-tedavisi

Botulinum Toksini ile Terleme Tedavisi

Herkes tarafından şikâyet sebebi olan terleme sorunu birçok insanda görülen fiziksel …

Devamını Oku

Ne Aramıştınız?