Lazer Teknolojimiz

Özel Esmira Polikliniğinde hastalarımıza teknolojik olarak gelişmiş lazer desteği ve bilimsel olarak ispatlanmış FDA tarafından da tedavileri onaylanmış Lazer cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

Merkezimizde;

1.ALEXANDRİTE CANDELA PRO LAZER 755mm :

ile Tip 1–3 arası hastalarımızın epilasyonu güvenle yapılabilmektedir. Lazerimiz hava soğutmalı olup işlem sırasında herhangi bir acı hissi oluşturmaz.

2.Quanta marka ND Yag Q Switched Lazer(1064nm):

Bu lazerimiz ile de kalıcı dövmelerin tedavileri(her renkte)başarı ile tedavi edilebilirken, doğumsal olarak veya sonradan oluşmuş olan lekeler, seberoikkeratoz ve epidermal(cilt yüzeyindeki)dermatolojik lezyonların tedavilerine olanak sağlamaktadır.

3.Dela marka HP Syncro ND Yag Lazer(1064nm):

Bu lazerimizi ile Tip 1-Tip5 arasındaki cilt tiplerinde, bronz tende ve zencilerde dahil olmak üzere epilasyon tedavisi, kılcal damar ve varislerin tedavisinde, doğumsal damarsal lezyonların tedavisinde,akne tedavisinde nonablatif(cildi soymadan)cilt yenilemede,kırışıklık tedavisinde ve bazı deri hastalıklarının tedavisinde başarı ile kullanılmaktadır.

4.Dela marka Smartlipo Lazerlipoliz:

Bu lazerimizle inatçı yağlanmaların olduğu bölgelerde (çene, yüz bölgesi, karın, basen, bacak iç kısmı, diz kenarları gibi)ve ciltteki gevşemelerde, selülitle

Bunlar da İlginizi Çekebilir

botulinum-toksini-ile-terleme-tedavisi

Botulinum Toksini ile Terleme Tedavisi

Herkes tarafından şikâyet sebebi olan terleme sorunu birçok insanda görülen fiziksel …

Devamını Oku
liposuction-ile-yag-aldirma-ameliyati

Liposuction ile Yağ Aldırma Ameliyatı

Liposuction ile yağ aldırma ameliyatı, bölgesel olarak yağlanma problemi yaşayan kişi…

Devamını Oku

Ne Aramıştınız?